Tarih: 30.06.2017

Çengelköy Evden Eve Nakliyat Firması

 Çengelköy Evden Eve Nakliyat

 

Üsküdar Evden Eve Nakliyat olarak 1976’dan bu yana taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

Çengelköy bölgesinde Evden Eve Nakliyat Hizmetleri vermekte en uygun fiyat ve bu bölgede en güvenilir firma olma unvanımızı korumaya devam etmekteyiz. Firmamız Üsküdar Merkezli olup tüm Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat ve Ofis, İş yeri gibi Taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Çengelköy bölgemizde bulunan tüm müştehilerimize öncelikle Nakliyat firmalarını aramadan önce firmanın kurumsal kimliğini incelemelerini ve yapmaları gereken tek şeyin kurumsal ve köklü bir Çengelköy Evden Eve Nakliyat Firması bulmaları olacaktır.

Çengelköy Bölgesinde Evden Eve Nakliye Firması Olarak tüm müşterilerimize ücretsiz Expertiz hizmeti sunmaktayız.
Expertiz hizmeti verilmeyen müşterilerimiz fiyatlandırma konusunda yardımcı olamamaktayız.
Unutmayın ki eşyalarınızın yerinde görülmesi ve karşılıklı sözleşme imzalanmalıdır.
Firmamız bünyesinde sahada çalışan 4. Expertiz elemanımız ve 4. Expetiz aracımız vardır.
Kaliteli ve Sorunsuz bir taşıma için mutlaka firma yetkililerinin eşyalarınızı görmesini tavsiye ederiz.

Günümüz şartlarında Evden Eve Nakliyat Firmaları artık çok fazla taklit ve kayıt dışı çalışmalara başlamış şikâyetler çığ gibi büyümüştür. Yapılan yanlışlardan en dikkat çekenini ise kayıt dışı Nakliyat firmalarını veya Şahıslarını bulamak ve onlar sayesinde evinizde bulunan tüm değerlerinizi paranız ile çöpe atmanız üstüne üstlük karakol ve ifade gibi birçok yasal durumlarla karşı karşıya kalmanız olacaktır.

Bu tür yanlışlara veya rehavetlere kapılmamanızı önlemek adına Çengelköy Evden Eve Nakliyat olarak üzerimize düşeni laiki ile yapmaya çalışıyoruz.

Çalışan uzman personelimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler sayesinde daha tutarlı ve profesyonel hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra çalışanlarımızın kadrolu ve kendi bünyemizde sigortalı çalışanlarımızın olması en büyük etkenlerden biri halini almaktadır.

Personelimiz Öncelikle evinizde bulunan tüm kırılabilecek eşyalarını paketler paketleme işlemi için karton mukavva koli veya köpüklü oluklu mukavva koli kullanır.
Kırılabilir durumda olan tüm cam ve hassas eşyalarınız firmamız tarafından gönderilen ambalaj ve paketleme işlemlerinde kullanılan köpüklü kabarcıklı naylon ve beyaz kâğıt kullanılarak tüm ufak ve hassas eşyalarının kolilenir ve hangi odanızdan alınıp kolilemiş ise o kolinin üzerine numaralandırılarak odaya ait bilgiler ile kodlanır.

Sırası ile tüm Mobilya aksamı eşyalarınız. Uzman Sertifikalı Marangoz Ustalarımız tarafında De Monte edilir. De monte edilen tüm mobilyalar ( Masa, Sandalye, Koltuk, Ünite, Konsol, Gümüşlük, Vitrin, Gardırop, komedin, Şifonyer ) ve sayamadığımız daha birçok mobilya aksamlı eşyanız marangozumuz tarafından sökülmektedir.

Sökülmüş ve De monte edilmiş olan tüm Mobilyalarınız Paketlenmek üzere hazırlanır paketleme işlemi için ambalaj kâğıdı ve köpüklü hava kabarcıklı naylon kullanılmaktadır.

Firma olarak Çengelköy Evden Eve Nakliye Fiyatları konusunda müşterilerimize kaliteden ödün vermeden en uygun rakamları sunmaktayız.

Çağrı Merkezi


444 9 852