Taşınırken karşılaşabileceğiniz sorunlar.

 Taşınırken karşılaşabileceğiniz sorunlar.

uskudar_nakliyecilik

 

 • Evden Eve Nakliyat çok sık yapılmayan hizmet grupları olarak bilinir fakat ülkemizde günde kayıtlı olarak yaklaşık 36.000 Ev veya İş yeri taşınmaktadır.Bu durumlara rağmen gündemimize geldiğinde stres düzeyimizi had safhaya yükseltecektir. Birçok belirsizlik ile karşı karşıya kalmak bizi endişeye sürükleyebilir. Bu stresimizin bize zarar vermemesi için yeni eve taşınmadan önce dikkatli bir planlama yapılması bizi ferahlatacaktır.

 uskudar_nakliyecilik

 • Eşyalarınızda olabilecek Çizik ve Ezikler Nakliyat profesyonellik ister doğru araç ve paketleme malzemesi kullanılmadığı zaman eşyanın zarar görmesi kaçınılmazdır. Hizmet alacağınız Üsküdar Evden Eve Nakliyat işin ehli olması sizin için en önemli unsurdur.

 • Taşıma Esnasında Eşyanın Kaybolması
  Artık eşyalarınız aracın dışına taşacak şekilde nakliyat yapmaktan çekinmeyen merdiven altı firmalar mevcut. Sizde firmamız ile bu durumların oluşmasını engelleyebilirsiniz.

 


uskudar_nakliyecilik_4565

 

 • Beklenmedik Kazalar Beklenmedik kazalara karşı bir nakliyat sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sigorta kamyonun kaza yapması devrilmesi veya yanması gibi riskleri karşılayacaktır. En azından sizi de bu endişeden kurtaracaktır.


 • Eşyanın Çalınması
  Eşyaların araca yüklenmesi veya indirilmesi esnasında hırsızlıkları engellemek için aracın başında mutlaka biri çalışan bulunmalıdır. Araç çevresinde art niyetli kişiler olabilir.

uskudar_nakliyecili


 

 • Yanlış Yükleme Tecrübesiz nakliyat firmaları eşyalarınız ve koliler ile nasıl istiflenmesi gerektiğini bilmezler, Araca istif konusunda ileri düzey olan firmalar eşyanın kaplayacağı alanı küçültürken eşyanın zarar görmemesini de önlenmiş olur.

 

 • Son Dakika Yapılan Özensiz Paketleme Taşınmak stresli ve zor bir iştir bu süreci kolaylaştırmanın en iyi yolu planlı olarak hareket etmektir. İşin son dakikaya kalması size pahalıya mal olabilir. Böyle durumlardan kaçınmak için işinde uzaman firma ve kişilerle çalışın.


   
 • Eşyaya Göre Paketleme Yapmak
  Her eşya için doğru paketleme malzemesinin kullanılması eşyanın hem taşınmasına hemde araca yüklenmesinde kolaylık sağlayacaktır.


 • Zayıf Paketleme Malzemesi Kullanılması
  Eşyalarınız için kullandığınız paketleme malzemesi eşyanın kirlenmesi ve çizilmesini önleyecektir. Eğer paketleme içinize sinmemişse bu taşıma işlemi başarısızlıkla başlamış demektir.


 • Rahatsız Edici Duvar Çizikleri
  Dar merdivenlerden ve koridorlardan hacimli eşyalarınızı hiç bir şeye zarar vermeden çıkarmak amatör firmaların bildiği bir iş değildir. İş sonunda amatörlüğün faturasını duvarlarınız ödemesin. Bu durum canınızı sıkabilir.


 • En Sevdiğiniz Eşyanızın Zarar Görmesi
  Evinizdeki eşyalarınız tümünün paketlendiğinden emin olun. Firma ile fiyat pazarlığı yaparken nasıl bir paketleme malzemesi kullanacağını da öğrenin ve yeterli paketleme malzemesi getirdiğinden emin olun.


 • uskudar_nakliyecilik_6


 • Taşınması Yasak ve Zararlı Eşyaların Yüklenmesi Amatör nakliyat firmaları hangi eşyaların taşınmasının tehlikeli olduğuna, hangilerinin diğer eşyalarınıza zarar vereceğini önemsemeden paketlerler. Ancak profesyonel firmalar bu konulara özen gösterirler. Bunlara birkaç örnek ; Tüp, Akabilecek Sıvı, Tehlikeli ve Basınçlı Gaz kutuları.


 • Değerli Zihniyet Eşyalarının Kolilere Konulması
  Her nakliyat firması değil ama değerli eşyaların veya paranın kolilerde olması veya başka bir şekilde evde bulunması sonucu kaybolması halinde firma doğal olarak sorumluluk almaz. Değerli eşyalarınızı taşınma öncesi yanınıza alın.


 • İş Sonu Sürpriz Fatura Çıkarması
  Her zaman anlaştığınız şartları yazılı hale getirin ve firma ile paylaşın, sürpriz faturalarla karşılaşmamak için dikkat ediniz. Evden Eve Nakliyat Sözleşme yapmayı ihmal etmeyin. Yaşanabilecek aksilikleri önlemek için önemlidir.

Çağrı Merkezi


444 9 852