Kerem Aygünler / 05.01.2017 19:57:12

Firma ile tesadüfen internet üzerinde araştırma yaparken tanıştım, iyi ki de tanımışım. Hem kendi evimi hem de eşimin ofisini Üsküdar Nakliyat taradı, eşim çok memnun kaldı hizmetten, çok özenle eşyaları paketlediler ve yeni eve taşıdılar. Herşey için çok teşekkür ederim.

Hüseyin Güllüoğlu / 05.01.2017 20:00:42

01,04,2001 Merhabalar; Ben Hüseyin GüllüoğluEvimizi taşımak için yakın dostumuz olan timur bey'in tavsiyeleri üzerine üsküdar nakliyat firmasını aradım barbaros bey sağolsun çok nazik bir şekilde karşıladı ve evimize elemanlarından murat beyi gönderip keşif yaptılar.Anlaştık ve sözleşme imzaladık. Sorunsuz bir taşıma oldu.Başta Barbaros bey ve sizin nezlinizde tüm çalışanlarınıza vermiş oldukları hizmet ve menuniyet'ten dolayı teşekkürler ediyor ve tüm dostlarıma tavsiye edebileceğimi gönül rahatlığı ile söylüyorum.Saygılarımla.

Aydın Türkmen / 05.01.2017 20:34:03

Bu gün Üsküdar Nakliyat ile evimizi taşıdık.Ekip gayet duralı ve özenli bir şekilde çalıştılar. Çalışan personeller çok medeni biçimde ailemi ve eşyalarımı sorunsuz taşıdılar.Barbaros bey ve tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Hakan Yıldırım / 09.01.2017 13:30:34

08/01/2017 Taşınma TarihiMerhabalar İyi Çalışmalar;Ben Hakan Yıldırım , Öncelikle bu değerlendirmeyi yazmadan önce başta barbaros bey ve tüm çalışma ekibine teşekkürü bir borç biliyorum.Cumartesi günü evimi Altunizade Mahir İz Cadde'sinden , Pendik Çarşı Cadde'sine taşıyan Üsküdar Nakliyat Eşyalarımızı gayet özenli ve ambalajlayarak taşıdı.Başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak isterim:Daha evvel taşıma gerçekleştirdiğim başka bir firma bana küçük bir araç getirmiş ve eşyalarımın yarısı eski evimde kalmış ikinci bir sefer için benden ekstra para istemişlerdi.Tabi sonrasında mecburen eşyalarımız mahvoldu daha fazla sorun olmaması için ne kadar istedilerse verdik.Ama sorunlar bitmedi eşyalarım kırılmıştı.Firmayı aradım ama muhattap bile bulamadım.Yani diyeceğim şu ki arkadaşım aracılığı ile ÜSKÜDAR Nakliyatı buldum sıfır sorun memnun müşteri bu firmanın reklamını bende diğer dostlarıma zevkle yapacağım .Ailem ve ben çok memnun kaldık.Teşekkür Barbaros bey.Saygılarımla : HAKAN YILDIRIM

İSA DEMİREZEN / 08.02.2017 15:46:19

Merhaba, Evimizi taşımamızda gösterdikleri dikkat , özen ve nezaketleri için emeği geçen bütün Üsküdar Nakliyat Ekibine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Ailece tanıdıklarımıza bol methiyeli tanıtımlarınızı yapıyoruz. :) Başarılar ... Hayırlı İşler Dilerim.İSA DEMİREZEN

Tunç Bakırcı / 14.02.2017 17:18:29

Firma ile tesadüfen İnternet üzerinde araştırma yaparken buldum . Evimi Üsküdar Nakliyat taşıdı, eşim çok memnun kaldı hizmetten, çok özenle eşyaları paketlediler ve yeni eve taşıdılar. Barbaros Beye Her şey için çok teşekkür ederim.

TÜKSAT A.Ş. / Ayhan Bayrak / 12.04.2017 13:31:20

Değerli ilgili, Üsküdar Nakliyat firması ile tesadüfen internet üzerinde araştırma yaparken tanıştım. Şirketimizin Üsküdar ve Gayrettepe ofislerinin DTM ofisine taşınması süreci Üsküdar Nakliyat tarafından yapılmıştır. Söz konusu hizmeti verirken, eşyaların özenle paketlenmesi ve taşınması, firmanın kurumsallık sürecini, personellerin kılık, kıyafet ve davranışlarıyla yansıtmaları çok güzeldi. Ayrıca taşıma sürecinde Barbaros Bey’inde ilgi, alakası ve iletişimindeki kibarlığından ötürü çok teşekkür ediyoruz. Tekrar çalışmak temennisiyle.

Pleksus Bilişim Teknolojileri A.Ş. / Aylin GÖKDUMAN – Hakan / 01.07.2017 06:26:32

Merhabalar Barbaros bey Öncelikle size ve sizin nezlinizde çalışanlarınıza teşekkürlerimi borç biliyor ilgi ve sorunsuz çalışmanızdan dolayı başarılarınızın devamını diliyorum.Gün itibari ile Ofisimizi Mecidiyeköy Profilo AVM'den - Beylerbeyi mah. 'sine taşıma işlemi son bulmuş özellikle elektronik cihazlarımızın ve mobilyaların düzenli bir şekilde taşınması beni ve ekibimi çok memnun etmiştir.yakın zamanda evimi taşımayı düşünüyorum sizleri tercih edeceğim inşallah tekrar görüşmek dileği ile ,Tüm ekibinize teşekkürlerimi iletiyorum.Saygılarımla Aylin GÖKDUMANPleksus Bilişim Tekn. Danışmanlık Temsil. Ve Org. A.Ş.

Özlem Gülsün Ergün / 10.07.2017 17:58:44

Sayın ; Barbaros Albayrak Atina'daki görevimin sona ermesi üzerine Ankara'ya firmanız tarafından gerçekleştirilenev eşyası nakliyesi sürecinde, gerek şahsınızın, gerek firmanızın diğer yetkililerinin, etkin bir programlama vekoordinasyon içinde hareket ettiğini; firmanızın, sürecin tüm adımlarında müşterinin taleplerini iyi niyetle ve hızlayerine getirme ve değişebilen şartlara uyum sağlama yeteneğine sahip olduğunu memnuniyetle gözlemledim.Üsküdar Nakliyat'in ayırd edici özelliğinin, iyi niyetle ve müşteri memnuniyetini yükseltme odaklı yaklaşımolduğunu ve bunun esasen gayet sıkıntılı olduğu bilinen taşınma sürecini kolaylaştırıcı bir etki yarattığınıdüşünüyorum.Önümüzdeki dönemde olabilecek uluslararası taşınmalarımda ilk irtibata geçeceğim firma Üsküdar Nakliyatolacaktır.Yardımlarınız için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.Özlem Ergün UluerenDaire BaşkanıT.C. Dışişleri Bakanlığı

BÜŞRA FERMAN / 22.07.2017 13:08:04

Üsküdar evden eve nakliyat firmasına çok teşekkür ederim. Çalışanlar çok güzel taşıdılar.Taşıma sabah saatlerinde başladı mutfagimdan yatak odama kadar herseyi topladılar ve sokup yeni evimde herseyi kurdular .Ve cok memnun kaldık Çalışanlara ve firma yetkilisi Barbaros beye teşekkürler ediyorum

FATİH LİVANELİ / 17.08.2017 11:02:30

Öncelikle Ofisimi taşıyan Üsküdar Nakliyat Çalışanlarına teşekkür ediyorum. Arkadaşlar çok ahlaklı ve profesyonel şekilde işinin gereği olan dürüstlük ve öz verili çalışmalarından dolayı bir sonraki taşımalarımızda veya çevremizdeki dostlarımıza tavsiye edebileceğim bir firma olduğunu söylemeliyim.Burdan BARBAROS Bey'e ve bizimle organizasyon iletişim gibi bir çok konuda aydınlatan ve güven veren ELİF hanıma'da teşekkürlerimi borç biliyor.ÜSKÜDAR NAKLİYAT Ailesine başarılarının devamını diliyorum.

YASER KARABULUT / 25.09.2017 13:24:27

Merhabalar ,Gebze'den Üsküdar'a eşyalarımı taşıttım ve çok memnun kaldım . Çalışanlardan ve şirket yetkililerinine çok teşekkür ederim.Önümüzdeki hafta arkadaşım taşınacak kendisine Üsküdar Nakliyat'ı tavsiye edeceğim .İyi çalışmalar.

ESRA ERARSLAN / 07.01.2018 16:14:59

Öncelikle; Başta Barbaros bey olmak üzere Elif hanım ve tüm çalışma ekibinize teşekkürler ediyorum.7 Yıldır evimi taşıyorum ben böyle ahlaklı çalışanlar böyle kaliteli işçilik yapanlara henüz rastlamamıştım, çok memnun kaldım ben bundan sonra bütün çevreme tavsiye edeceğim sizi allah rağzı olsun sizlerden sizin gibi namuslu şekilde çalışan insanları allah yolunu açık kazancını bol eylesin.Saygılarımı sunuyorum Barbaros bey iyi günler dileği ile.

Kevser Atav / 22.05.2018 14:37:01

2016 Kasım ayında İstanbul Sancaktepe Yenidoğan’daki evimizi Avrupa yakası Güngören’e taşıdılar . Evimizi taşıdılar diyorum çünkü iğneden ipliğe herşeyi en güvenilir şekilde ve inanılmaz bir hızla yeni yerine getirdiler.Aradan 1,5 yıl geçmiş olmasına rağmen burayı görünce bir kez daha teşekkür etmek istedim.Teşekkürler Üsküdar Nakliyat

ZEHRA TURAN / 22.05.2018 14:48:27

MERHABALAR BEN EVİMİ TAŞITTIM VE ÇOK MEMNUN KALDIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDIYORUM. GELEN KARDEŞLERİMDE ÇOK İYİLERDİ. ONLARADA AYRICA TEŞEKKÜR EDIYORUM

1 2

Sizde Not Bırakın

Yukarıdaki formu doldurarak sizde fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.