Aksi açıkça belirtilmediği sürece, işbu web sitesinde yer alan içerik, işitsel ve görsel unsurlar ve bunlar üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT ve LOJİSTİK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ )’ aittir.

İşbu web sitesinde ÜSKÜDAR NAKLİYAT tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilebilir. Söz konusu web sitelerinden her hangi birinin ziyaret edilmesi halinde, o sitenin gizlilik ve diğer politikaları gözden geçirilmelidir. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından ÜSKÜDAR NAKLİYAT sorumlu değildir.

Web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT ve LOJİSTİK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.‘in hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Web sitesi içeriğindeki bilgiler, ÜSKÜDAR NAKLİYAT’in yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve hiçbir şekilde ticari bir amaçla kullanılamaz. İçeriğe ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hakları, ilgili yasa ve yönetmeliklerle korunmaktadır. Ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgiler kullanıcı tarafınızdan web sitesine verildiğinde kaydedilmemektedir.

Bireysel/Kurumsal kişisel bilgilerinizin güvenliği, genel hükümler ve Ulaştirma Bakanlığı mevzuatı kapsamında Üsküdar Nakliyat tarafından koruma altına alınmıştır. Kişisel bilgiler yasalara uygun olarak verilmiş mahkeme/savcılık kararları veya kişinin açık yazılı onayı dışında hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından kullanılamayacak, kopyalanmayacak, işlenemeyecek, dağıtılamayacak ve yayınlanmayacaktır.

Web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer güvenilirliği çeşitli kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde ÜSKÜDAR NAKLİYAT tarafından garanti edilmemektedir. ÜSKÜDAR NAKLİYAT, ziyaretçiye, web sitesinde yer alan bilgiler hakkında mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiç bir garanti vermemektedir. İş bu web sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek her hangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, ÜSKÜDAR NAKLİYAT ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

ÜSKÜDAR NAKLİYAT, iş bu kulanım şartları ve gizlilik hükümlerine ilişkin ilkeleri dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.