Nakliyat Anadolu Yakası
Anadolu Yakası Nakliyat

Nakliyat Anadolu Yakası

Üsküdar Nakliyat adından da anlaşılacağı üzere İstanbul/Anadolu Yakasında ağırlıklı olarak hizmet veren bir nakliyat şirketidir. Kurulduğu 1976 yılından bu yana Anadolu yakası başta olmak üzere Avrupa yakası, İstanbul geneli ve şehirlerarası nakliyat sektöründe hızla yerini almıştır. Anadolu yakası nakliyat firmaları arasından sıyrılarak bugünlere gelmeyi başaran firmamızın ilkeleri sayesinde hizmet ağımız gün geçtikte genişlemektedir. Şehir içi nakliye alanında üst düzey hizmet veren firmamızın ekip elemanları İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bütün semtleri kendi isimleri gibi bilmektedir. Bu nedenle İstanbul şehir içi nakliye hizmeti aldığınız takdirde firmamız olarak size hiçbir gecikme veya aksama yaşatmayacağımızın güvencesini vermekteyiz.

Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu Yakasından, Türkiye’nin Diğer Ucuna Nakliye Hizmeti

Üsküdar Nakliyat olarak firmamızın müşterilerinin isteği doğrultusunda Anadolu yakası nakliyat hizmetinden Türkiye’nin dört bir yanına nakliyat hizmetine kadar her alanda taşımacılık hizmetini onlara sunmaktayız. Ekibimiz ve araç filomuzun kalitesi sayesinde hiçbir engel bizi durdurmamaktadır. Anadolu Yakası nakliyat şirketlerinin parlayan yıldızı olan Üsküdar nakliyat ile çalışmak ve teklif almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmanızdır. Müşteri hizmetleri ekibimiz size hemen ulaşım bilgilerimizi sağlayacaktır. Gerektiği takdirde taşınacak eşyaları görmek ve ön bilgilendirme yapmak için yanınıza bir ekibimiz yönlendirilecektir. Şehir içi nakliye ihtiyacınızda firmamızla anlaşmanız durumunda belirlediğiniz tarihte belirlediğiniz saat aralıklarında nakliye işleminiz gerçekleşecektir.

Nakliyat Anadolu Yakası
Nakliyat Anadolu Yakası

İhtiyacınız Olan Nakliye Hizmeti Bütçenize Uygun Fiyatlarla Sizinle

Üsküdar Nakliyat’ın fiyat belirleme uzmanları diğer birçok nakliyat şirketinin aldığı ek ücretleri müşterilerinden almamaktadır. Müşterisinin belirlediği ve ihtiyacı olduğu büyüklükte nakliye aracı veya filosunu müşterisine gönderen ve gerekli sayıdaki nakliye personelini ayarlayan firmamız müşterilerinin ihtiyacı olmadığı halde fiyatı arttırmak için onlara fazladan araç, büyük araç veya fazladan personel göndermemektedir. Tam bir nakliyat şirketi gereksinimine uygun olarak çalışan ve ekiplerini bu şekilde kuran Üsküdar Nakliyat bu konuda da müşterilerini firma menfaatlerinden önce düşünerek onların mağduriyetini engellemeye çalışmaktadır. Bu alanda da başarılı olan firmamız yeni müşterilerin ve nakliye ihtiyacı olan kişilerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

Çağrı Merkezi


444 9 852