Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

1976'dan Beri Ümraniye Evden Eve Nakliyat 444 9 852

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Firması olarak kuruluş tarihimiz olan 1976’dan bu yana ev ve iş yeri taşımacılığı sunmaktayız. Uzman Personelimiz ve kaliteli paketleme ve ambalaj malzemelerimiz ile evinizde bulunan tüm eşyalarınız firmamızın sigorta acentaları iş birliği ile eşyalarınız güvenli ve sigortalı taşınıyor. Eşyalarınız veya değerli eşyalarınıza zaruriyet durumunda değişimi veya yenisinin temin edilmesi gibi kolaylıklar sağlar.

Eşyalarım Nasıl Taşınır

Firmamız ile iletişime geçtiniz ve anlaşma koşulları ile birlikte öncelikle firmamız sizlere ücretsiz olarak eşyalarınızı veya malzemenizi yerinde görebilmek ve bir expertiz raporu sunabilmek ve ayrıca sigorta şirketine mevcut eşyalarınızın listesini ve varsayılan değerini ölçmek adına eşyalarınızı görmesi ve gerekli araç personel ve ambalaj malzemesini belirlemek de monte edilmesi gerelen beyaz eşyadan mobilyalara varana kadar tüm eşya ve malzemenin

Sigorta poliçesi yapılan tüm mobilya, beyaz eşya ve tüm kırılabilir durumdaki cam eşyalarınızı sigorta acentesi ile güvence altına alınmaktadır.

listelenip bu liste neticesinde firmamıza sunulmak üzere bir rapor hazırlanmaktadır.

Sonrasında hazırlanan rapor ve liste ile sizlere fiyatlandırma ve sigorta şirketinin sunacağı eşya emtia sigortasının değer ve riziko bedelli sonucu tarafınıza tüm hizmet bedelinin fiyatı sunulmaktadır.

Firmamız ile karşılıklı sözleşmenin ve sigorta poliçesinin yapılması sonucunda çalışanlarımız sizlerden adres bilgilerinizi alır ve randevunuz yapılır.

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması

 • Eşyalarınızın Paketlenmesi ve Ambalajlanması yapılır.

 • Sertifikalı Marangoz Ustası ile Tüm Mobilyalar De Monte ediliyor.

 • Eşyalarınız Sigortalanır ve Kaskolu Evden Eve Nakliye Hizmeti verilir.

“1976’dan Beri işimiz gücümüz Evden Eve Nakliyat 


UZMAN MOBİYACI MARANGOZ USTALARI İLE TÜM MOBİLYALARINIZ DE MONTE EDİLİR.

Ümraniye nakliyat kırılabilir eşyaları nasıl paketler

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Firması öncelikle Mutfak ve Kırılabilir cam eşyalarınızı firmamız tarafından araçlarımız ile gönderilen karton mukavva koliler ve köpüklü kabarcıklı naylonlar yardımı ve beyaz kâğıtlar ve diğer ambalaj ve paketleme malzemeleri ile tüm cam ürünlerinizi paketlemektedir.


Ev taşımacılığı çok zahmetli bir işlem olsada yapacağınız çok basit hamlelerle ve biraz daha akılcı çözümlerle sizlerde eviniz aileniz ve eşyalarınıza zarar gelmeden taşınabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Olarak, yapılan en büyük yanlışlardan biri Evden Eve Nakliyat Firmaları'nın verdikleri fiyatların tutarsızlıklarıdır.

Sizin de onayınız neticesinde eviniz veya İş yeriniz taşınma işlemi yapılmadan önce firmamızın yetkili personeli sizden randevu için gün aralığınızı sormakta ve taşıma gününü belirlemektedir. Randevusu yapılan müşterilerimiz için taşıma gününün sabah saatleri tercih edilmektedir. Elemanlarımız öncelikle sizinle iletişime geçer ve sizin için randevusu yapılan aracın ve personelim ekipmanları ile yola çıktığının bilgisini verir, sonrasında belirlenen adresinizde araç uygun şekilde park edilir. Personelimiz evinizde dilerseniz galoş kullanarak ortamı kirletmeden taşımayı gerçekleştirir. Taşıma başladığında öncelikle kırılabilir tüm cam ve hassas eşyalarınız firmamız tarafından gönderilen karton mukavva koliler ile paketlenir.


 

Hafta içi %20 İndirimli Fiyatlar

Aile gezilerinizin, özel olayların ve gündelik hayatın resimleri, mektubunuzda anlattıklarınıza canlılık katar. Resmi seçtikten sonra, ilgili anlatımın yakınına yerleştirin. Resim yazısını resmin yanına yerleştirmeye dikkat edin.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmalarının Taşımacılık ve Ev Taşımacılığı Hakkındaki Fiyatlar ve Ücretsiz Hizmetleri

İpucu: Taşımacılık, Nakliye, Evden Eve, İş yeri Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Depolama gibi birçok konuda firmamız sizlere hizmet sunmaktadır. Evinizi taşımak için nakliye fiyatları belirlerken size ve sevdiklerinize öncelikle güvenli taşımacılık konusunda bilgi verilmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda yapılan işlemlerin tümü için bir fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Fiyat öngörülen hizmeti gerçekleştireceğimiz müşteri veya müşterilerimize sunulup daha sonra nakliye işleminin yapılacağı gün için randevunuz alınmaktadır.

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak Fiyat teklifi almanızı tavsiye ediyoruz. Firma yetkililerimiz ile görüşerek sizlerde wep sayfamız üzerinden Fiyat teklif formunu doldurarak personelimizden en kısa sürede dilerseniz yazılı olarak dilerseniz de sözlü olarak sizleri arayarak fiyat tekliflerimizi sunmakatayız. Hemen arayın ve fiyat teklifi alın.
 

Anahtar Kelimeler

 • Ümraniye Nakliyat
 • Ümraniye Taşımacılık
 • Ümraniye Evden Eve
 • Ümraniye Nakliye
 • Ümraniye Nakliyat Firmaları
 • Ümraniye Evden Eve Nakliyat
 • Ümraniye Evden Eve Nakliye Firmaları
 • Ümraniye Eşya Taşıma
 • Ümraniye Nakliyeciler
 • Ümraniye Eşya Depolama Firmaları
 • Ümraniye Eşya Taşıma
 • Ümraniye Depolama
 • Ümraniye Evden Eve Nakliye Fiyatları
 • Ümraniye Ofis Taşıma

İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılmaltadır

Ümraniye Taşımacılık firması olarak 1976’dan bu yana sektörde kara yolu ile kaliteli ambalaj malzemesi, uzman karosu ve teknolojik yenilikleri ile hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz taşımalarda öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız Ev Taşımacılığının dışında Ev ve Ofis İş yeri Taşımacılığı gibi birçok Nakliye, Taşıma hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman personeli ile yaklaşık 53 taşıma elemanı ve teknik personeli mevcuttur. Eviniz veya İş yeriniz taşınma işlemi yapılmadan önce firmamızın yetkili personeli sizden randevu alır.

Ev Eşyası Depolamak Artık Çok Kolay !

Üsküdar Eşya Depolama Firması olarak yıllardır Üsküdar ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir. 7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır. Firmamıza ait diğer bilgiler ve fiyat teklifleri almak için hemen yetkililerimiz ile iletişime geçiniz.


Ümraniye Eşya Depolama
Ümraniye Eşya Depolama Firması olarak yıllardır Ümraniye ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir. 7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır.


 

Çağrı Merkezi


444 9 852