Göztepe Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Hizmeti 444 9 852

1976’dan Bu yana siz değerli müşterilerimize Göztepe Evden Eve Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz, vermiş olduğumuz hizmeti karşılığı olarak sektörde lider firma olarak yerimizi almış ve kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Firmamız 40 yılı aşkın nakliyat tecrübesi ve müşterilerine sunmuş olduğu cazip ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti bir arada sunuyor,sunmuş olduğumuz Sigortalı Taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızın güvenli ve hasarsız taşınmasını sağlamaktayız ,profesyonel ekiplerimiz ile daha güvenili bir eşya taşıma işlemi olabilmesi için yenilikçi ve en kaliteli taşıma materyalleri kullanılarak yılların vermiş olduğu evden eve nakliyat tecrübemizi harmanlıyor ve daha güvenilir bir nakiyat firması olma adımlarını atmaya devam ediyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Nedir

Göztepe Evden Eve Nakliyat şirketi olarak anlaşmalı “Acentalar” ile siz müşterilerimizin değer vermiş olduğu tüm eşyalarınıza Sigortalı Taşımacılık hizmeti sunaktayız, bu hizmet hakkında bilmeniz gereken bir kaç başlık var bunlardan biri Eşyalarınız firmamızın göndermiş olduğu expertiz (keşif) elemanlarının eşyalarınıza verilecek eşya sigorta poliçesinin bedeli olacaktır.

Sigorta poliçesi yapılan tüm mobilya, beyaz eşya ve tüm kırılabilir durumdaki cam eşyalarınızı sigorta acentesi ile güvence altına alınmaktadır.

Bu bedel evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm elektronik veya mobilya aksamı eşyalarınızın yanı sıra kırılabilecek durumdaki cam eşyalarınızı kapsamaktadır. Sonraki adım eşyalarınızın çekilen resim ve listelenen eşyalarınız ile expertiz elamanlarımızın yapacağı ev eşyalarınızın parorunu anlaşmalı acenta şirketine gönderilmesi olacaktır. Gönderilen rapor sonucunda belirlenen sigorta poliçesi tarafınıza iletilir netice sonucunda firmamız sizlerden poliçe bedeli tahsil etmez, şirketimiz evinizin taşınması için sizlerden andevu talep eder sizde en uygun fiyata güvenilir ve kaliteli sigortalı evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen firmamızı arayın veya fiyat teklif formu doldurarak en uygun fiyata eşyalarınızı taşıma firsatını yakalayın.

Göztepe Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması

 • Eşyalarınızın Paketlenmesi ve Ambalajlanması yapılır.

 • Sertifikalı Marangoz Ustası ile Tüm Mobilyalar De Monte ediliyor.

 • Eşyalarınız Sigortalanır ve Kaskolu Evden Eve Nakliye Hizmeti verilir.

“1976’dan Beri işimiz gücümüz Evden Eve Nakliyat 


UZMAN MOBİYACI MARANGOZ USTALARI İLE TÜM MOBİLYALARINIZ DE MONTE EDİLİR.

Göztepe Eşya Depolama Hizmeti

Göztepe Evden Eve Nakliyat olarak 3,470m2 karelik depomuz ile müşetilerimize hizmet vermekteyiz, depomuzda ev eşyası, ofis eşyası, tüm kurum ve kuruluşların malzeme ve eşyalarını depolayabilecek kapasitede bireysel ve kurumsal nitelikli depomuz bulunmaktadır. Göztepe Eşya Depolama şirketimiz yılın her günü 24 saat güvenlik personeli ve güvenlik kameraları tarafından an ve an izlenmektedir, depomuz eşalarınızın diğer müşterilerimizin malzeme veya eşyaları ile karışmaması için belirli bölmelere ayrılarak anahtarlı ve dijital keyworsler ile güvenlikli hale getirilmiştir.

Göztepe Eşya Depolama şöyleki sizin dışınızda hiç kimsenin size ayrılmış bölümü açma gibi bir yetkisi yoktur. Depolarımızda bulunan tüm eşyalar 3 ayda bir haşere ve diğer canlılara karşı ilaçlanmaktadır, Göztepe Eşya Depolama rutubet veya diğer doğal iklim koşullarına karşı izole edilmiş ve kesinlikle iklim koşullarından eşyalarınızı veya malzemelerinizi korumaktadır. Sizde hemen kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde eşyalarınızı depolamak istiyorsanız zaman kaybetmeden şirketimizi arayınız.


Anahtar Kelimeler

 • Göztepe Nakliyat
 • Göztepe Taşımacılık
 • Göztepe Evden Eve
 • Göztepe Nakliye
 • Göztepe Nakliyat Firmaları
 • Göztepe Evden Eve Nakliyat
 • Göztepe Evden Eve Nakliye Firmaları
 • Göztepe Eşya Taşıma
 • Göztepe Nakliyeciler
 • Göztepe Eşya Depolama Firmaları
 • Göztepe Eşya Taşıma
 • Göztepe Depolama
 • Göztepe Evden Eve Nakliye Fiyatları
 • Göztepe Ofis Taşıma

İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılmaltadır

Göztepe Taşımacılık firması olarak 1976’dan bu yana sektörde kara yolu ile kaliteli ambalaj malzemesi, uzman karosu ve teknolojik yenilikleri ile hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz taşımalarda öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız Ev Taşımacılığının dışında Ev ve Ofis İş yeri Taşımacılığı gibi birçok Nakliye, Taşıma hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman personeli ile yaklaşık 53 taşıma elemanı ve teknik personeli mevcuttur. Eviniz veya İş yeriniz taşınma işlemi yapılmadan önce firmamızın yetkili personeli sizden randevu alır.

Ev Eşyası Depolamak Artık Çok Kolay !

Göztepe Eşya Depolama Firması olarak yıllardır Göztepe ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir. 7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır. Firmamıza ait diğer bilgiler ve fiyat teklifleri almak için hemen yetkililerimiz ile iletişime geçiniz.


Göztepe Eşya Depolama
Göztepe Eşya Depolama Firması olarak yıllardır Göztepe ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir. 7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır.


Çağrı Merkezi


444 9 852