Beykoz Evden Eve Nakliyat
Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama


1976’dan bu yana Beykoz evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri sunmaktayız.

Beykoz Evden Eve Evinizi Güvenli ve Kaliteli Taşıyor

 

Beykoz Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmetleri sunan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için gelişen teknolojik yenilikler ile birlikte siz değerli müşterilerimize koşulsuz en kaliteli nakliye firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve tüm birikimi uzman kalifiye personelleri ile yüksek model araç ve teçhizatları sayesinde evinizin en uygun fiyat ve en kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunarak Beykoz ve çevre ilçelerine eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak evinizde bulunan tüm eşyalarınız ve değerleriniz uzman personellerimiz tarafından gün aşırı tamamen taşıma işlemleri bitmiş olur. Beykoz Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye taşıma işlemleri öncesi firmamız öncelikle sizlerle iletişime geçerek ücretsiz bir keşif yapmak isteyecektir neticesinde sizlerden alınan randevu tarih ve saat aralığına göre yüz yüze eviniz veya iş yerinizde keşif yapılarak anlaşma durumunda karşılıklı olarak firmamız sizlerle sözleşme imzalayacaktır. Beykoz Nakliyat olarak karşılıklı yapmış olduğumuz sözleşme metinlerinde dile getirdiğimiz eşyalarınızın eski eviniz veya iş yeriniz den alınarak yeni evinize taşınması, eşyalarınızın tamamının de monte edilmesi, eşyalarınızın tümünün paketlenmesi ve yüksek model araçlarımıza yüklenerek yeni evinize taşınması sağlanır.

Sigorta poliçesi yapılan tüm mobilya, beyaz eşya ve tüm kırılabilir durumdaki cam eşyalarınızı sigorta acentesi ile güvence altına alınmaktadır.

 

Beykoz Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması

  • Eşyalarınızın Paketlenmesi ve Ambalajlanması yapılır.

  • Sertifikalı Marangoz Ustası ile Tüm Mobilyalar De Monte ediliyor.

  • Eşyalarınız Sigortalanır ve Kaskolu Evden Eve Nakliye Hizmeti verilir.

“1976’dan Beri işimiz gücümüz Evden Eve Nakliyat


Beykoz Evden Eve Nakliyat

Tüm Mobilyalarınızın Uzman Ekiplerimiz Tarafından Kurulumu Yapılmaktadır.


 

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Uzman Mobilyacı Marangoz Ustaları İle Tüm Mobilyalarınız De Monte Edilir.

Sektörün Lider Evden Eve Nakliyat Firması

Beykoz Nakliyat Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmeleri durumunda anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile tüm eşyalarınızı hasara karşı sigortalamakta dır. Sigortalanarak taşınmasının sağladığınız tüm eşyalarınız Beykoz Evden Eve Nakliyat personelleri tarafından yeni evinize taşınmak üzere yola çıkmıştır, yeni evinize varıldığı taktirde ekiplerimiz öncelikle tüm mobilya aksamı eşyalarınızın kurulumunu yapmak üzere mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşır ve tüm başta elektronik eşyalar olmak üzere mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız kurularak anında kullanıma hazır hale getirilerek siz müşterilerimize sorunsuz ve mutlu bir taşımacılık hizmeti sunmuş oluruz. Beykoz Evden Eve Nakliyat şirketi siz değerli müşterilerimize en kaliteli taşımacılık hizmetini sunarken evinizde bulunan eşyalarınızın taşınmasında sizlere uzman yardımı sunarak sorunsuz ve güvenli taşımacılık hizmeti vermekte dir.

Müşterilerimizin en çok yakındığı konuların başında gelen eşyalarımı daha önce bir evden eve nakliyat firması ile taşıdım fakat firma tüm eşyalarıma zarar verdi ve taahhüt ettiği şekilde bir nakliye hizmeti sunmadı. Bu bağlamda evden eve nakliye firmalarının tümü çalışanları ve geçmişi ve kurumsal bir kimlikle ayrıştırılabilir. Beykoz Nakliyat Firmamız kuruluş tarihi olan 1976’dan bu yana profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmakta ve yaptığı birçok taşımada kalitesini ve deneyimini ortaya koymuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarını sürdüren şirketimiz sizlerin diğer firmalardan alacağı evden eve nakliyat fiyatlarını göz önünde bulundurduklarından ucuz eşya taşıma veya uygun fiyatlı nakliyeciler gibi internet üzerinde arama yapıldığı da bir gerçektir.


 

Beykoz Nakliyat Eşyalarınızı Güvenle Depolar

Beykoz Eşya Depolama Firmamız bünyesinde sadece eşya taşımıyoruz eşyalarınızın depolanmasını da sağlıyoruz. Kayak takımlarınız veya araç lastikleriniz, kullanmadığınız özel eşyalarınız veya evinizi tadilat ediyorsunuz eşyalarınızı nerede muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolarımızda bulunan özel güvenlik elemanları ve serin olmasının yanı sıra nem toz tutmayan ortamı her altı ayda bir özel ilaçlama sistemi ile eşyalarınızı veya malzemelerinizi depolamaya hazırız. Beykoz Eşya Depolama olarak yıllardır Üsküdar ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir. 7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır sizlerin ve sevdiklerinizin tüm değerlerini uzman depolama çözümleri ile muhafaza etmektedir.
Firmamız ile iletişime geçtiniz ve anlaşma koşulları ile birlikte öncelikle firmamız sizlere ücretsiz olarak eşyalarınızı veya malzemenizi yerinde görebilmek ve bir expertiz raporu sunabilmek ve ayrıca sigorta şirketine mevcut eşyalarınızın listesini ve varsayılan değerini ölçmek adına eşyalarınızı görmesi ve gerekli araç personel ve ambalaj malzemesini belirlemek de monte edilmesi gereken beyaz eşyadan mobilyalara varana kadar tüm eşya ve malzemenin listelenip bu liste neticesinde firmamıza sunulmak üzere bir rapor hazırlanmaktadır. Beykoz Eşya Depolama Firmamız ile karşılıklı sözleşmenin ve sigorta poliçesinin yapılması sonucunda çalışanlarımız sizlerden adres bilgilerinizi alır ve randevunuz yapılır. Sonrasında hazırlanan rapor ve liste ile sizlere fiyatlandırma ve sigorta şirketinin sunacağı eşya emtia sigortasının değer ve riziko bedelli sonucu tarafınıza tüm hizmet bedelinin fiyatı sunulmaktadır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

ANAHTAR KELİMELER
• • •


Beykoz Nakliyat
Beykoz Taşımacılık
Beykoz Evden Eve
Beykoz Nakliye
Beykoz Nakliyat Firmaları
Beykoz Evden Eve Nakliyat
Beykoz Evden Eve Nakliye Firmaları
Beykoz Eşya Taşıma
Beykoz Depolama
Beykoz Evden Eve Nakliye Fiyatları
Beykoz Ofis Taşıma


Beykoz Evden Eve Nakliyat

Çağrı Merkezi


444 9 852