Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama


1976’dan beri Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat olarak kuruluş tarihimiz olan 1976’dan bu yana ev ve iş yeri taşımacılığı sunmaktayız. Uzman Personelimiz ve kaliteli paketleme ve ambalaj malzemelerimiz ile evinizde bulunan tüm eşyalarınız firmamızın sigorta acentesi iş birliği ile eşyalarınız güvenli ve sigortalı taşınıyor. Eşyalarınız veya değerli eşyalarınıza zaruri yet durumunda değişimi veya yenisinin demin edilmesi gibi kolaylıklar sağlamaktayız. Ataşehir Nakliye olarak taşımacılık sektöründen uzun yıllardır hizmet vermekteyiz, bizim ile çalışmanız durumunda yapacağımız kaliteli taşımacılık hizmeti olarak öncelikle yazılı olarak karşılıklı sözleşme yapılmaktadır. Yapılan sözleşme neticesinde taşınma tarihiniz belirlenmekte ve rezervasyon yapılmaktadır. Yapılan Hafta içi %20 İndirimli Fiyatlar rezervasyon neticesinde personelimiz garajımızda bulunan her metreküp ve her ev eşyasını taşımaya uygun kapalı kasa nakliye araçlarımız ile öncelikle ambalajlanacak olan tüm eşyalarınız veya malzemeleriniz için paketleme malzemeleri düzenlenir ve bunlar temin edilerek taşıma tarihi için araç ve personelimiz hazır duruma getirilir.

Sigorta poliçesi yapılan tüm mobilya, beyaz eşya ve tüm kırılabilir durumdaki cam eşyalarınızı sigorta acentesi ile güvence altına alınmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Eşya Depolama Firmamız bünyesinde sadece eşya taşımıyoruz eşyalarınızın depolanmasını da sağlıyoruz. Kayak takımlarınız veya araç lastikleriniz, kullanmadığınız özel eşyalarınız veya evinizi tadilat ediyorsunuz eşyalarınızı nerede muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolarımızda bulunan özel güvenlik elemanları ve serin olmasının yanı sıra nem toz tutmayan ortamı her altı ayda bir özel ilaçlama sistemi ile eşyalarınızı veya malzemelerinizi depolamaya hazırız. Ataşehir Eşya Depolama olarak yıllardır Üsküdar ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama Firması

  • Eşyalarınızın Paketlenmesi ve Ambalajlanması yapılır.

  • Sertifikalı Marangoz Ustası ile Tüm Mobilyalar De Monte ediliyor.

  • Eşyalarınız Sigortalanır ve Kaskolu Evden Eve Nakliye Hizmeti verilir.

“1976’dan Beri işimiz gücümüz Evden Eve Nakliyat


Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Tüm Mobilyalarınızın Uzman Ekiplerimiz Tarafından Kurulumu Yapılmaktadır.


 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Uzman Mobilyacı Marangoz Ustaları İle Tüm Mobilyalarınız De Monte Edilir.

Kırılabilir cam eşyalar nasıl paketlenir

Ataşehir Evden Eve Nakliyat öncelikle tüm aracımız için evinizin veya işyerinizin bulunduğu konumda aracımızın uygun bir şekilde park edilmesi sağlanır. Araçlarımız ile gönderilen karton mukavva koliler ve köpüklü kabarcıklı naylonlar yardımı ve beyaz kâğıtlar ve diğer ambalaj ve paketleme malzemeleri ile tüm cam ürünlerinizi paketlemektedir. Mutfağınızda bulunan tüm kırılabilir hassas cam eşyalarınız tabaklarınız bardaklarınız ve diğer mutfak ürünleriniz paketlenmek üzere karton mukavva koliler ve ambalaj malzemesi olan beyaz kâğıt ile tüm cam formundaki eşyalarınız paketleme işlemi gerçekleşir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Eşya Depolama Firmamız bünyesinde sadece eşya taşımıyoruz eşyalarınızın depolanmasını da sağlıyoruz. Kayak takımlarınız veya araç lastikleriniz, kullanmadığınız özel eşyalarınız veya evinizi tadilat ediyorsunuz eşyalarınızı nerede muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolarımızda bulunan özel güvenlik elemanları ve serin olmasının yanı sıra nem toz tutmayan ortamı her altı ayda bir özel ilaçlama sistemi ile eşyalarınızı veya malzemelerinizi depolamaya hazırız. Ataşehir Eşya Depolama olarak yıllardır Üsküdar ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir. 7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır sizlerin ve sevdiklerinizin tüm değerlerini uzman depolama çözümleri ile muhafaza etmektedir.


 

Hafta içi %20 İndirimli Fiyatlar

Ev taşımacılığı çok zahmetli bir işlemdir. Yapılması gereken tek şey kurumsal kimliği olan tecrübeli Nakliye Firmalarını tercih etmektir. Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Bu konuda Firmamız köklü kuruluşu ve tecrübeli çalışanları ile evinizi ve eşyalarınızı en güvenilir taşımacılık hizmeti ile çalışmaktadır. Firmamız ile iletişime geçtiniz ve anlaşma koşulları ile birlikte öncelikle firmamız sizlere ücretsiz olarak eşyalarınızı veya malzemenizi yerinde görebilmek ve bir expertiz raporu sunabilmek ve ayrıca sigorta şirketine mevcut eşyalarınızın listesini ve varsayılan değerini ölçmek adına eşyalarınızı görmesi ve gerekli araç personel ve ambalaj malzemesini belirlemek de monte edilmesi gereken beyaz eşyadan mobilyalara varana kadar tüm eşya ve malzemenin listelenip bu liste neticesinde firmamıza sunulmak üzere bir rapor hazırlanmaktadır. Ataşehir Eşya Depolama Firmamız ile karşılıklı sözleşmenin ve sigorta poliçesinin yapılması sonucunda çalışanlarımız sizlerden adres bilgilerinizi alır ve randevunuz yapılır. Sonrasında hazırlanan rapor ve liste ile sizlere fiyatlandırma ve sigorta şirketinin sunacağı eşya emtia sigortasının değer ve riziko bedelli sonucu tarafınıza tüm hizmet bedelinin fiyatı sunulmaktadır. Ataşehir Nakliye tecrübe gerektiren ve profesyonel bir hizmet sektörü, yapılan yanlış seçimler ve firmaların özensiz davranış ve çalışma şekillerinin yanı sıra yapılan bazı çalışmalar göstermiştir ki Ataşehir Evden Eve Nakliyat gelişen şehir yapısı ile piyasanın çok altında rakamlar ile çalışarak “sürümden kazanmak “ tabiri ile kalıplaşmaya yüz tutmaktadır. Bu noktada firmamız yaklaşık 41 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız çalışanlarının tüketiciye ekonomik açıdan indirim olması açısından Hafta içi %20 İndirimli Fiyatlar gibi bazı geçerli kampanyalar başlatmıştır.


Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

 

ANAHTAR KELİMELER
• • •


Ataşehir Nakliyat
Ataşehir Taşımacılık
Ataşehir Evden Eve
Ataşehir Nakliye
Ataşehir Nakliyat Firmaları
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliye Firmaları
Ataşehir Eşya Taşıma
Ataşehir Depolama
Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları
Ataşehir Ofis Taşıma


Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Eviniz veya İş Yeriniz mi taşınıyor “ O halde hafta içi taşının”

Evet yanlış okumadınız hafta içi taşının Hafta içi %20 İndirimli Fiyatlar ile uygun ve kaliteli taşının. Sebep; Firmamız bünyesinde 17 araç 57 çalışanla hizmet vermekteyiz. Hafta sonu taşınmak inanın çok yorucu ve bir o kadar da çileli , “Eyvah evin önüne yine araç park etmişler” bu nu yaşamak istemiyorsanız ve takdir edersiniz ki hafta sonları tüm apartman sakinleri evinde dinleniyor olacaktır, Buda sizler için problem yaşanmasına sebep olabilir. Ataşehir Nakliye O nedenle hem trafik hem de bina sakinlerine rahatsızlık vermeden üstelik bütçenize katkıda bulunabilmek için sizlerde hemen rezervasyonunuzu hafta içi yaptırın. Ekonomik olması açısından bunun size çok faydası olacaktır. Firmamız hafta içi taşıma işlemlerinizde tam %20 indirim yapmaktadır. Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ev veya İş yerinizi taşırken öncelikli olarak kurumsal bir nakliye firması bulamanız sizin ve eşyalarınız için en önemli unsur dur. Yapacağınız en ufak hata sizleri geri dönüşü olmayan bir yola sokabilir.

Nedeni şu; Gelişen yapılaşma ile aldı başını gidiyor. Yapılan yanlış ise merdiven altı firmalar diye tabir ettiğimiz firmaların bizlere çok cüzi rakamlar vermesi. Verilen uygun fiyatlar insanları kafasının karışmasına neden olmaktadır. Karışan kafalar sonuç olarak karakolda ifade vermekle sonuçlanabilir. Şöyle ki Kahvehaneler ve Kaldırım kenarları yüzlerde nakliyeci ile parsellenmekte, internet üzerinden sizlerde bir nakliyeciyi arayabilir kendisinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Diğer evden eve nakliye firmalarından alacağınız nakliye fiyat teklifleri sizleri yanıltmakta olabilir bunun tek nedeni uygun fiyata yapılacak olan Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları taşımacılık işlemi için sadece düşük fiyat olmamalı çünkü bir firmamın fiyat politikası eğer yüzde yüzden yüzde elliye düşüyor ise bilinmesi gereken en mantıklı açıklama bu firmanın size sağlıklı bir taşıma yapılmayacaktır sizlerden istenilen bilgiler ışığında ön fiyat bilgisi olabilir ama asla eviniz veya iş yerinizi taşıma işlemi yapacak olan firmanın sizlere mutlaka expertiz elamanı göndermesiniz isteyiniz ve eşyalarınız veya malzemenizin yerinde görülmesini sağlayınız. Fakat sizlere güven noktasında itimat edemeyeceğiniz konuşmalar geçebilir.


 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Çağrı Merkezi


444 9 852