Arnavutköy Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Firması
Taşdelen Evden Eve Nakliyat
 

Arnavutköy Evden Eve Nakliye

Arnavutköy Eden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri Olarak 1976’dan bu yana ev eşyası ve ofis, iş yeri taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.


Arnavutköy taşımacılık firması olarak 1976’dan bu yana sektörde kara yolu ile kaliteli ambalaj malzemesi, uzman karosu ve teknolojik yenilikleri ile hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz taşımalarda öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız Ev Taşımacılığının dışında Ev ve Ofis İş yeri Taşımacılığı gibi birçok Nakliye, Taşıma hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman personeli ile yaklaşık 53 taşıma elemanı ve teknik personeli mevcuttur.

Sizin de onayınız neticesinde eviniz veya İş yeriniz taşınma işlemi yapılmadan önce firmamızın yetkili personeli sizden randevu için gün aralığınızı sormakta ve taşıma gününü belirlemektedir. Randevusu yapılan müşterilerimiz için taşıma gününün sabah saatleri tercih edilmektedir. Elemanlarımız öncelikle sizinle iletişime geçer ve sizin için randevusu yapılan aracın ve personelim ekipmanları ile yola çıktığının bilgisini verir, sonrasında belirlenen adresinizde araç uygun şekilde park edilir. Personelimiz evinizde dilerseniz galoş kullanarak ortamı kirletmeden taşımayı gerçekleştirir. Taşıma başladığında öncelikle kırılabilir tüm cam ve hassas eşyalarınız firmamız tarafından gönderilen karton mukavva koliler ile paketlenir.

Personelimiz Salon, Oturma odası, Genç veya Çocuk odaları, Yatak odanız paketlenir. Paketleme için mukavemetli ambalaj malzemesi olan köpüklü naylon pat-pat kullanılır. Koltuk takımlarınız ve tüm mobilyalarınız bu ambalaj malzemesi ile paketlenir. Arnavutköy Evden Eve Nakliye ’de lider nakliyat firması

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız Arnavutköy ve çevre ilçelerinde nakliye hizmeti sunarken Evden Eve Fiyatları ve taşıma fiyatlarını ilçe veya bulunduğunuz ilin konumuna göre tek bir unsur ile fiyatlandırmaz. Öncelikle eşya miktarınız belirlenir sonrasında taşıma için kullanılacak araç boyutu ön görülerek eşyalarınızın veya malzemenizin taşınacağı kat sayısı belirlenir, daha sonra konum bilgisi alınarak taşımanın nereden nereye olacağı kesinleştiğinde kullanılan ambalaj malzemesinden taşımayı gerçekleştirecek personele kadar tüm bilgiler neticesinde Evden Eve Nakliyat Fiyatları bu bağlamda tarafınıza sunulur.  

Taşımacılık, Nakliye, Evden Eve, İş yeri Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Depolama gibi birçok konuda firmamız sizlere hizmet sunmaktadır. Evinizi taşımak için nakliye fiyatları belirlerken size ve sevdiklerinize öncelikle güvenli taşımacılık konusunda bilgi verilmektedir.  Verilen bilgiler doğrultusunda yapılan işlemlerin tümü için bir fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Fiyat öngörülen hizmeti gerçekleştireceğimiz müşteri veya müşterilerimize sunulup daha sonra nakliye işleminin yapılacağı gün için randevunuz alınmaktadır.

ANAHTAR KELİMELER
• • •


Arnavutköy Evden Eve Nakliyat
Arnavutköy Taşımacılık
Taşımacılık Firması Arnavutköy
Nakliye Şirketleri Arnavutköy
Arnavutköy Nakliyat Şirketi
Arnavutköy Nakliye Firmaları
Arnavutköy Nakliye Yapanlar
Ambalaj Malzemesi
Nakliye
Nakliye Yapanlar
Arnavutköy Evden Eve Nakliye Fiyatları
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden Eve Fiyat
Nakliye Firmaları
Ofis Taşımacılığı Arnavutköy
Taşıma
İş yeri Taşıma Arnavutköy
Nakliye Fiyatları
Arnavutköy Evden Eve
Arnavutköy Nakliyat
Arnavutköy Nakliye
Evden Eve Taşıma Firması Arnavutköy

 

Arnavutköy Eşya Depolama

Arnavutköy Eşya Depolama Firması 1976’dan bu yana yıllardır Arnavutköy ve çevre ilçelerinde depolama hizmeti vermekteyiz.
3.470 m2 (metre kare)‘lik alan üzerine kurulmuş olan eşya depomuz ev, ofis, iş yeri ve benzeri kurum ve kuruluşların ev eşyasından bilumum kullanım alanı olan tüm malzemeleri depolamak ve himaye etmektedir.

7 / 24 Güvenlik sistemi ve 24 saat kayıt yapan kameralar yardımı ile üstün güvenlik sağlayan depolama alanımız. Yine yılın her 6 ayı içerisinde ilaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilerek haşereleri uzak tutmaktadır.

 

 

Çağrı Merkezi


444 9 852